Nahřívací komprese na hrudník s třešňovými pecičkami - Akuku

Značka: AKUKU
289 Kč
Skladem (2 ks)

Přinášejí úlevu bolavým a oteklým prsům v důsledku přetečení nebo mastitidy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komprese na prsa s třešňovými peckami jsou produktem vytvořeným z důvodu zájmu o blaho ženy během kojení. Vyrobeno ze 100% ekologických a bezpečných materiálů. Obklady lze použít za studena nebo za tepla, v závislosti na vašich potřebách.

Použití za tepla:
Pomáhají vyčistit ucpané mlékovody a poskytují úlevu od mastitidy, stejně jako oteklých a přeplněných prsů. Měly by být použity těsně před krmením, aby se usnadnil tok mléka. Lze je také použít před nebo během odsávání ke zkrácení doby odsávání stimulací rychlejšího toku mléka.
Způsob přípravy: obklad vložte do krytu na plech trouby. Nastavte čas podle výkonu mikrovlnné trouby (700 W - 16 sekund / 1 000 W - 13 sekund / 1 250 W - 11 sekund). Každý obklad by měl být zahříván samostatně. Po kontrole stupně zahřátí obkladu, je-li to nutné, lze obklad zahřívat dalších 5 sekund.

Použití za studena:
Přinášejí úlevu bolavým a oteklým prsům v důsledku přetečení nebo mastitidy.
Způsob přípravy: obklad vložíme do mrazáku (bez povlaku, ve vzduchotěsné nádobě nebo sáčku na zip, aby nepromokl a nenasákl vlhkostí) po dobu alespoň 2 hodin. Před aplikací na prsa by měl být obklad umístěn do povlaku.

Používejte maximálně 20 minut.

Před každým použitím zkontrolujte výrobek, zda není poškozen.