Nové plnitelné kapsičky DOMKY

PLNITELNÉ KAPSIČKY A SÁČKY

Hledáte nějaký zábavný způsob, jak přinutit vaše děti jíst zdravé jídla? Už nechcete utrácet za drahé a zbytečné sáčky na jedno použití? Nechcete se tohoto komfortu vzdát, ale moc nevěříte kupovaným příkrmům? Dali byste raději vašim dětem domácí přesnídávku, krémovou polévku, kaši nebo smoothie?

  • Kapsičky pomáhají předcházet nepořádku a udržuje vaše děti v čistotě. Děti se při jídle tolik nezašpiní. Jídlo je možné pohodlně podat kdykoli a kdekoli. I při cestování autem.
  • Kapsička je praktickým pomocníkem pro každý den, kdy s dětmi trávíte čas venku. Díky praktickému ergonomickému tvaru pohodlně své dítě nakrmíte kdekoli na cestě jak teplým obědem, tak studenou svačinou.
  • Na plnitelné kapsičky pasují šroubovací lžičky pro ty nejmenší děti i náustky proti vylití pro zhruba roční děti.

 

Opakovaně použitelné řešení, které šetří peníze

Kapsička je vyrobena z kvalitních ekologických materiálů, které vydrží opakovatelné použití. Můžete je používat znovu a znovu.

Kvalitní materiály

Potravinové sáčky neobsahují BPA, PVC ani ftaláty a proto jsou vhodné děti batolata a kojence. Lze je vyvařit ve vodní lázni a uchovávat v mrazničce. Naše produkty jsou testované v laboratořích zdravotního ústavu. Návrhy potisků vznikají v Jihlavě na Vysočině.

Snadné čištění a mytí

Čistí se velmi snadno, díky širokému otevírání zipu. Můžete je zamrazit i mýt v myčce na nádobí. Vymýt je můžete pohodlně i v ruce kartáčkem na lahve a nechat vyschnout na odkapávači.

Modulární praktická konstrukce

Kapsička se dobře drží v ruce i těm nejmenším dětem s první svačinou. Děti jsou chytré a okamžitě vědí, jak kapsičku vysát. Na kapsičky pasují šroubovací lžičky a náústky.